33. Ahilik Haftası kutlamaları Yapıldı.
16 Eylül 202033. Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Ahi Yusuf Türbesi'nde Ticaret İl Müdürü Halil ÖZŞAHAN, AESOB Birlik Başkanı Adlıhan DERE ile beraber ,Birlik Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Oda Başkanlarıyla birlikte Muratpaşa İlçe Müftüsü Kuddusi UYSAL ve Ahi Yusuf Camii İmamı Yeşil BUZCU hocanın duaları ile başladı ve sonrasında Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunma Töreni gerçekleştirildi.
Akabinde Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Antalya Valimizi Sayın ; Ersin YAZICI 'yı, Ticaret İl Müdürümüz Halil ÖZŞAHAN, AESOB Birlik Başkanı Adlıhan DERE ,Birlik Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu Üyelerimiz ve Oda Başkanlarıyla birlikte ziyaret ederek Ahi Kaftanı giydirildi ve plaket takdiminde bulunuldu.
Yılın Ahisi olarak seçilen Antalya Kuyumcular Odası Üyesi, Lüppe Ustası Ahmet ŞAT'a, Yılın Kalfası olarak seçilen Serik Esnaf Odası Üyesi, Otomotiv Boyacısı Ali ÇOLAKOĞLU'na ve Yılın Çırağı olarak seçilen Antalya Kuaförler Odası Üyesi, Kuaför Ünal DİLSİZ'e plaketleri takdim edildi.